Msza święta w kapliczce św. Huberta (Galeria zdjęć)

Już po raz drugi w ostatnią sobotę czerwca w kapliczce św. Huberta odbyła się msza święta sprawowana jako błagalna o błogosławieństwo Boże na czas wakacji, urlopów i początku sezonu turystycznego oraz dla pracujących w lasach i kochających lasy. Na pięknej polanie Jana Pawła II zgromadziło się około 130 osób. Po mszy świętej można było zjeść kiełbasę z grilla a także pośpiewać i porozmawiać. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Oddział w Rabie Wyżnej.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć w dalszej części artykułu.

Fotografie: Klaudia Antolak

Kliknij na miniaturkę zdjęcia, aby je wyświetlić. Aby przesuwać fotografie możesz posługiwać się strzałkami na klawiaturze (prawo, lewo) lub klikając na strzałki znajdujące się po lewej stronie pod zdjęciem.