Obraz „Jezu, ufam Tobie” pobłogosławiony przez Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza

W związku z rozpoczynającym się 8 grudnia br. Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia, który trwać będzie do 20 listopada 2016 r., w naszej Parafii rozpocznie się peregrynacja obrazu „Jezu, ufam Tobie”.

Delegacja z naszej Parafii wraz z Ks. Norbertem Sarotą w dniu składania ślubowania przez Członków KSM w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, 22 listopada br.  – w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – poprosili Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza o poświęcenie obrazu i pobłogosławienie tej inicjatywie.

Pokładamy nadzieję, że obecność obrazu Jezusa Miłosiernego w domach i Rodzinach naszej Parafii przyniesie wiele dobrych, duchowych owoców i pozwoli głębiej przeżyć szczególny dar Papieża Franciszka dla całego Kościoła, jakim jest Nadzwyczajny Jubileusz.

Ksiądz Proboszcz Antoni Zuziak

Ks. Norbert Sarota

Ks. Bartłomiej Kleszcz