Ogłoszenia duszpasterskie dla Bielanki

Święto Najświętszej Rodziny – 29 grudnia 2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła na koncert charytatywny. Wystąpi Mała Armia Janosika. Słuchanie kolęd i pastorałek można będzie połączyć z pomocą w leczeniu małego Adriana.
2. We wtorek o godz. 16.00 msza św. dziękczynno-błagalną na zakończenie starego roku.
3. Spowiedź w Bielance w piątek o godz. 14.30, a o 15.00 msza św.
4. W I sobotę wyjątkowo nie będzie odwiedzin chorych z sakramentalną posługą. O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Prośby, które będą odczytane w czasie nabożeństwa, można składać do skarbony obok chrzcielnicy. W tych intencjach o godz. 18.00 będzie odprawiona msza św. zbiorowa.
5. Róże różańcowe zmieniają tajemnice i w styczniu modlić się będą o pokój na świecie.
6. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień:
• w środę – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (święto obowiązujące; msze św. według porządku niedzielnego);
• w czwartek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.