Pasterka z Małą Armią Janosika (360 stopni)

Po raz kolejny Pasterkę w kościele parafialnym w Rabie Wyżnej uświetnił występ Małej Armii Janosika. Liturgię poprowadził proboszcz rabiańskiej parafii ks. prałat Antoni Zuziak, a góralskie kazanie (początek 19:25) wygłosił wikariusz ks. Marcin Borowicz. Śpiew tradycyjnych kolęd staje się modlitwą uwielbienia i dziękczynienia Bogu za dar Wcielenia i przyjścia na świat Jego Syna. Jezus opromieniając nas światłością prowadzi do prawdziwej ślebody (wolności) i pozwala iść przez życie z podniesionym czołem.
Publikujemy całe nagranie z Mszy św. i koncertu. Zostało ono zrealizowane za pomocą kamery rejestrującej obraz dookoła siebie (360 stopni). Za pomocą strzałek na klawiaturze lub myszki można obracać się w dowolną stronę. Chcąc przenieść się w konkretny fragment nagrania należy przejść na stronę Małej Armii Janosika klikając „Pasterka z Małą Armią Janosika!” w lewym górnym rogu odtwarzanego filmu.