Szyszki, sianko i pierniczki panamskie

W najbliższą niedzielę, 23 grudnia po Mszach św. młodzież z grupy wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży do Panamy będzie rozprowadzała sianko na stoły wigilijne, własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne i pierniki. Fundusze zebrane w ten sposób pomogą im realizacji wyjazdu do Ameryki Łacińskiej, a także zostaną przeznaczone na sfinansowanie wyjazdu na czuwanie modlitewne do Krakowa dla kolejnych kilkunastu młodych ludzi z naszej parafii. Wezmą oni udział w wydarzeniu „Panama w Krakowie” duchowo łącząc się z kolegami i koleżankami zgromadzonymi z papieżem nad zatoką Panamską. W sumie z Waszej szczodrobliwości korzysta niemal 30 młodych osób z naszej parafii za co składamy serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wspierali grupę Panamaraba poprzez nawet najmniejsze ofiary składane do puszki przy chrzcielnicy, przy kiermaszach z ciastami i stroikami oraz wszystkim cichym sponsorom. Wielkie Bóg zapłać kierujemy do Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016 w Rabie Wyżnej, Urzędu Gminy Raba Wyżna na ręce Pana Wójta Andrzeja Dziwisza oraz do Zarządu Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej na ręce Pani Prezes Haliny Szewczyk za okazane serce i wsparcie finansowe naszej młodzieży.