Polak z sercem – pomoc Polakom na wschodzie

Akcja „Polak z sercem!” to działanie, którego adresatami są Polacy na Białorusi i Ukrainie. W roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nie zapominamy wyciągnąć rąk w geście wsparcia i pomocy do młodych ludzi, którzy potrzebują naszego działania.
Od 11 do 25 listopada zostanie przeprowadzona zbiórka żywności z długim terminem ważności w delikatesach „Rapacz“ w Rabie Wyżnej oraz w Spytkowicach. Organizatorem akcji jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Co zbieramy?

  • produkty spożywcze: cukier, makaron, kasza, ryż, płatki kukurydziane, dania gotowe, olej, konserwy mięsne i warzywne, herbata, kawa, dżemy, słodycze: batony, czekolady, herbatniki, orzechy i bakalie, itp.
  • środki czystości: mydło, szampon, żel pod prysznic, proszek, środki myjące i sprzątające, itp.

Więcej informacji o akcji Polak z sercem