Nocny różaniec na cmentarzu w Rabie

W Uroczystość Wszystkich Świętych wieczorem na parafialnym cmentarzu w Rabie Wyżnej odbył się tradycyjnie różaniec za zmarłych. Mimo, iż wcześniej o 13 również przeszliśmy z procesją różańcową między grobami naszych bliskich, to jednak wiele osób przez cały dzień odwiedzało cmentarze poza naszą miejscowością. Wiele osób przychodzi na wieczorną modlitwę także dlatego, że o tej porze mniej jest osób, które spiesznie przebiegają między grobami i w spokoju można oddać się zadumie. Warto też zaznaczyć, że cmentarz  wygląda wyjątkowo pięknie wieczorową porą, a tegoroczna pogoda jeszcze bardziej zachęciła do wspólnej modlitwy pod gołym niebem.

Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie rozważań i śpiewu. Pani Aleksandrze Tokarczyk oraz wszystkim grupom parafialnym, które włączyły się w to dzieło. Nade wszystko wielkie Bóg zapłać Wam Drodzy Parafianie za obecność i wspólną modlitwę.