Zasiali Górale owies…

Grupa młodzieży udająca się z Naszej Parafii na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 przygotowała stroiki wielkanocne z owsa i rzeżuchy. W najbliższą niedzielę (25 III) po Mszach św. można będzie nabyć ręcznie przygotowany stroik składając dobrowolną ofiarę, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wyjazdu do Panamy.

Warto podkreślić, że młodzież własnoręcznie przyozdobiła stroiki, a także sama wyhodowała owies w swoich domach.

Grupa pomagała również ks. Leszkowi w prowadzeniu tegorocznych nabożeństw Gorzkich żali wyświetlając zdjęcia z Ziemi Świętej. Jeśli ktoś chciałby podziękować im za ten wkład w przeżywanie Wielkiego Postu może złożyć ofiarę do skarbonki znajdującej się przy chrzcielnicy w kościele w Rabie Wyżnej.