Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą

XXV niedziela zwykła                 22 września 2019 r.

  1. W tym tygodniu patronują nam:
  • w poniedziałek – św. o. Pio z Pietrelciny (1887-1968), prezbiter, kapucyn, stygmatyk;
  • w piątek – św. Wincenty à Paulo (1581-1660), francuski kapłan, opiekun ubogich i założyciel Zgromadzenia Księży Misjonarzy;
  • w sobotę – św. Wacław (ok. 907-929), książę czeski, męczennik, patron katedry na Wawelu.
  1. Uczniowie klas VIII w tym tygodniu rozpoczynają spotkania w małych grupach w ramach przygotowania do bierzmowania. Więcej informacji znajdziesz tu:
  2. Bóg zapłać wiernym z roli Stramówka za ofiarę złożoną na potrzeby naszego kościoła. Msza Św. za zmarłych z Kapałkówki będzie odprawiona w poniedziałek o 7.00, za zmarłych z Wójcikówki we wtorek o 7.00, a o błog. Boże dla wiernych z Kapałkówki we wtorek o 7.00.
  3. Opiekunów ról, panów zbierających składkę na mszach św. i wszystkich członków służby kościelnej zapraszamy na wycieczkę integracyjną w Pieniny. W programie rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim i zwiedzanie zamku w Niedzicy. Termin: 19 października (tj. sobota), wyjazd o godz. 9.00, powrót wieczorem. Bardzo prosimy, aby swój udział potwierdzić w zakrystii.

Wycieczka wyruszy sprzed Domu Parafialnego 19 października 2019 r. o godz. 9.00. Pierwszą atrakcją będzie rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Następnie zwiedzimy zamek w Niedzicy, po czym czeka nas niespodzianka kulinarna. Posiliwszy się nieco, zwiedzimy kościół św. Bartłomieja w Niedzicy i zmówimy różaniec. W drodze powrotnej zatrzymamy się w jeszcze jednym atrakcyjnym miejscu. Wrócimy do domu, gdy będzie już ciemno.