10 marca 2021

Rada parafialna

Skład rady parafialnej został ustalony po wyborach, które miały miejsce w czasie wizyty duszpasterskiej 2019/20r. Podczas pierwszego spotkania 2 lutego 2020 roku ukształtowały się następujące komisje:

ks. proboszcz Dariusz Ostrowski – przewodniczący Rady Parafialnej

Przemysław Sęk – wice przewodniczący Rady Parafialnej

Komisja do spraw ekonomicznych

Kazimierz Szewczyk

Krzysztof Faber

Ryszard Sawina

Jan Dziwisz

Antoni Rapacz

Komisja do ekonomiczno-duszpasterskich dotyczacych Bielanki

Marek Chrobak

Marian Lemiszka

Eugeniusz Szewczyk

Zbigniew Pałasz

Michał Szeliga

Komisja do spraw duszpasterskich i liturgicznych

Aleksandra Tokarczyk

Marcelina Urbaniak

Maria Możdżeń – Wójcik

Sebastian Gmiterek

Dorota Stoch

Komisja do prowadzenia dokumentacji (kronika parafialna, gablotka przed kościołem, księga protokołów Rady Parafialnej, itp.)

Elżbieta Smółka

Aleksandra Tokarczyk

Antoni Szklarz

Maria Potoczna

Jan Skawski

Komisja do spraw charytatywnych

Przemysław Sęk

Danuta Kubowicz

Anna Pałasz

Mateusz Urbaniak

Małgorzata Możdżeń

Maria Chromy

Krystyna Wsół

Opiekunowie ról:

rola

opiekun

Suskówka        

Ryszard Sawina

Szczyptówka    

Józef Pieczara

Jochymówka    

Stefan Pustuła

Buczkówka        

Jan Skawski

Bielańskówka    

Paweł Pałasz

Mardyłówka     

Maria Koszarek

Stramówka        

Anna Jakubiec

Pałaszówka        

Józef Bochnak

Jaskówka            

Bogdan Michalik

Majątek              

Krzysztof Chlipała

Rynek                  

Krzysztof Faber

Kordyłówka

Jan Dziwisz

Kapałkówka

Grzegorz Brandys

Wójcikówka

Danuta Piotrowska

Bogdałówka cz. I

Stanisław Walicki

Bogdałówka cz. II

Krystyna Wsół

Wojtusiówka cz. I

Michał Talaga

Wojtusiówka cz. II

Elżbieta Smółka

Łopatkówka

Antoni Rapacz

Role

Andrzej Szewczyk

Dudorówka

Janina Działek

Ziębówka

Elżbieta Sędek

Domałówka

Katarzyna Mierniczak

Zarębówka

Marcin Cholewa

Pietrzakówka

Jacek Zając

Węgrzynówka

Genowefa Koszarek

Jardusiówka

Tomasz Michałek

Sagułówka

Stanisław Pałasz

Aleja cz. I                   

Agnieszka Kurańda

Aleja cz. II                   

Maria Chromy

Nowalanówka   

Mateusz Urbaniak

Olesiakówka       

Małgorzata Możdżeń

Piekarczykówka 

Kazimierz  Kowalczyk

Pudłówka cz. I         

Tadeusz Komperda

Pudłówka cz. II

Karolina Handzel

Bielówka

Roman Trybuła

Wędziarzówka

Jan Faber

Sołówka

Adam Przystalski

Możdżeniówka

Tadeusz Możdżeń

Kumorówka cz. I

Jadwiga Kumorowska

Kumorówka cz. II

Andrzej Gacek

Arendarczykówka

Danuta Kubowicz