Ogłoszenia duszpasterskie 13 czerwca 2021 r.

XI niedziela zwykła     

  1. W liturgii tego tygodnia przypadają wspomnienia:
  • w poniedziałek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
  • w czwartek – św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  1. W czwartek na wieczorną mszę św. zapraszamy szczególnie czcicieli św. Rity. Ta Eucharystia będzie odprawiana we wszystkich intencjach, z którymi wierni zwracają się do Boga za wstawiennictwem św. Rity z Cascii w naszym kościele.
  2. Biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione od 20 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach.
  3. Bóg zapłać mieszkańcom Pietrzakówki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu zostaną odprawione msze św. o błog. Boże dla mieszkańców Olesiakówki we wtorek o 18.00 i za zmarłych z Jaskówki w piątek o 7.00.