Ogłoszenia duszpasterskie 18 kwietnia 2021 r.

III Niedziela Wielkanocna

Kościół w Polsce przeżywa od dzisiaj XIII Tydzień Biblijny. Niech będzie to zachęta do częstego czytania Pisma Świętego.

1. W najbliższy piątek będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z tego powodu w najbliższy piątek nie będzie obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Organizatorzy kiermaszu przysłali podziękowanie za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. Na pomoc dla podopiecznych stowarzyszenia PRO SALUTE zebrano ponad 5 tys. zł. Bóg zapłać!
  3. Bóg zapłać mieszkańcom Bielańskówki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu będą odprawione msze św.:
  • za zmarłych z Sołówki – w poniedziałek o 7.00, z Pałaszówki – w czwartek o 7.00;
  • błog. Boże dla mieszkańców Rynku – we wtorek o 7.00, dla mieszkańców Sołówki – w środę o 7.00, dla mieszkańców Kumorówki – w czwartek o 18.00.
  • W przyszłą niedzielę na sumę o godz. 11.30 zapraszamy strażaków z OSP w Rabie Wyżnej.