Ogłoszenia duszpasterskie 7 lutego 2021 r.

1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
  • w środę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
  • w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes (jest to w Kościele Światowy Dzień Chorych).
  1. Bóg zapałać mieszkańcom Piekarczykówki za ofiarę na potrzeby kościoła. W sobotę o 7.00 będzie odprawiona msza św. o błog. Boże dla mieszkańców Pałaszówki.
  2. Dzisiaj po sumie w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego adoracja przy ołtarzu głównym trwać będzie do wieczornej mszy św.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone w święto Ofiarowania Pańskiego. Zebraliśmy ponad 2450 zł na wsparcie dla zakonów kontemplacyjnych.
  4. Za tydzień po mszach św. można będzie nabyć figurki woskowe i świeczki z wosku pszczelego ręcznie robione przez naszą katechetkę panią Olę i jej męża. Na ołtarzu bocznym można obejrzeć przykładowe wzory.