Ogłoszenia duszpasterskie 3 stycznia 2021 r.

II niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Od jutra rozpoczynamy modlitwy o błogosławieństwo Boże dla rodzin i domów naszej parafii. Na wieczorne msze św. zapraszamy po jednym przedstawicielu z każdego domu według ustalonego porządku.
  2. W środę przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Jest to dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Składka przeznaczona będzie na wsparcie misyjnej działalności Kościoła. W czasie sumy będziemy śpiewać kolędy z Małą Armią Janosika.
  3. W I czwartek miesiąca o godz. 17.45 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne oraz za księży pochodzących z naszej parafii, szczególnie za ks. kard. Stanisława.
  4. Bóg zapłać mieszkańcom Kumorówki oraz Możdżeniówki za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu będą odprawione msze św.:
  • w poniedziałek o 7.00 – za zmarłych z roli Rynek i z Możdżeniówki;
  • we wtorek o 7.00 – za zmarłych z Jaskówki;
  • w poniedziałek o 18.00 – o błog. Boże dla mieszkańców Alei;
  • we wtorek o 18.00 – o błog. Boże dla mieszkańców roli Rynek;
  • w czwartek o 18.00 – o błog. Boże dla mieszkańców Możdżeniówki.