Ogłoszenia duszpasterskie 13 grudnia 2020 r.

III niedziela adwentu

  1. W ubiegłą niedzielę na ręce proboszcza parafii w Zaleszczykach na Ukrainie zbieraliśmy ofiary w ramach Dnia Solidarności z Kościołem na Wschodzie. Przysłał on specjalne podziękowanie dla wszystkich parafian. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią (jest umieszczone w gablotce przed kościołem).
  2. W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o 7.00.
  4. W czwartek na roratach modlić się będziemy przy relikwiach św. Rity. Jej czcicieli zapraszamy z różami, które na początku liturgii w procesji przyniesiemy do ołtarza.
  5. W sobotę od 8.30 udamy się do osób starszych lub chorych, aby przed świętami mogli przystąpić do spowiedzi i Komunii Św. Prosimy chętnych zapisać w zakrystii najpóźniej do czwartku.
  6. Mieszkańcom Kordyłówki dziękujemy za ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu odprawimy msze św. o błog. Boże dla mieszkańców Piekarczykówki i Kordyłówki w poniedziałek o 7.00, a za zmarłych z Piekarczykówki we wtorek o 7.00.
  7. Zachęcamy do adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Adoracja trwa w dni powszednie przez cały dzień, a w niedzielę od sumy do wieczornej mszy. Dziękujemy osobom, które wpisały się na dyżury. Innych także zachęcamy do podjęcia takiego zobowiązania.

Ogłoszenia dla Bielanki

  1. Zapraszamy na roraty w Bielance w piątek o 7.00, a w sobotę o 15.00.
  2. W sobotę od 8.30 udamy się do osób starszych lub chorych z sakramentami świętymi, a od godziny 14.00 w kościele w Bielance będzie okazja do spowiedzi przed świętami Bożego Narodzenia.