Intencje mszalne – kościół parafialny w Rabie Wyżnej

Intencje mszalne w kościółku w Bielance – kliknij tutaj.

16 lipca – 13 sierpnia

 

 

16 lipca – XV Niedziela Zwykła:

7:00

+ Jakub Kozielec – 16 rocznica śmierci

8:30

+ Józef Teper – rocznica śmierci

10:00

dziękczynno-błagalna w intencji Marty i Pawła – 16 rocznica ślubu

11:30

za Parafian

18:00

+ Antoni, Tatiana, Stanisław Zabrzescy

________________________________________________________

17 lipca – Poniedziałek:

7:00

+ Maria Bala – od wnuka Andrzeja z Rodziną

18:00

+ Stanisław Węglarczyk

________________________________________________________ 

18 lipca – Wtorek:

7:00

+ Stefan Jaskowiak – od żony Anieli

18:00

+ Kazimierz Karkoszka – 4 rocznica śmierci

________________________________________________________

19 lipca – Środa:

7:00

+ Stanisław Pędzimąż – 2 rocznica śmierci

18:00

+ Czesława (f), Józef Piziak; + Anna, Wincenty Rapacz

________________________________________________________

20 lipca – Czwartek:

7:00

+ Stefan Jaskowiak – od syna Stanisława z Żoną

18:00

+ Czesław Dziwisz

________________________________________________________

21 lipca – Piątek:

7:00

+ Stanisław Czubernat – od żony Wandy

18:00

+ Jan Jaskowiak – 7 rocznica śmierci – oraz + Piotr, syn

ks. Norbert na urlopie

Dziękczynno-błagalna w intencji Rodzin: Marzeny i Widora oraz Alicji i Grzegorza

________________________________________________________

22 lipca – Sobota:

7:00

+ Stanisław i Maria Kurnyta z zięciami Mieczysławem i Tadeuszem

18:00

+ Maria Krauzowicz i jej Rodzice

ks. Norbert na urlopie

dziękczynno-błagalna w intencji Karola – 18 rocznica urodzin

________________________________________________________

23 lipca – XVI Niedziela Zwykła:

7:00

dziękczynno-błagalna w intencji Marty i Wojciecha – 42 rocznica ślubu – oraz w intencji Karola Bogdała – 18 rocznica urodzin

8:30

+ Jan Bielarczyk

10:00

+ Stanisław Pieczara – 11 rocznica śmierci

11:30

za Parafian

18:00

+ Maria, Jan Kanty Czyszczoń

________________________________________________________

24 lipca – Poniedziałek:

7:00

+ Józefa (f) i Józef Czyszczoń

18:00

+ Zmarli z rodzin: Domalik i Kurańda; + Halina Solarz; + Edward Kmita

________________________________________________________ 

25 lipca – Wtorek:

7:00

dziękczynno-błagalna w intencji w Anny

18:00

+ Władysław Plewa

________________________________________________________

26 lipca – Środa:

7:00

+ Anna, Władysław Wojdyła oraz zmarłe Dzieci i Wnuki

18:00

+ Anna i Andrzej Krzan – rocznica śmierci – oraz zmarli Rodzice

________________________________________________________

27 lipca – Czwartek:

7:00

+ Stefan Jaskowiak – od syna Jana z Rodziną

18:00

+ za Zmarłych z Kapałkówki

________________________________________________________

28 lipca – Piątek:

7:00

o błogosławieństwo Boże dla Mieszkańców Kapałkówki

18:00

+ Tadeusz Wierzba – od żony Zofii

________________________________________________________

29 lipca – Sobota:

7:00

+ Jadwiga Teper; + Stefania i Władysław Pałasz

18:00

+ Czesław Smirnow – 4 rocznica śmierci

________________________________________________________

30 lipca – XVII Niedziela Zwykła:

7:00

+ Czesław Pałasz – 30 rocznica śmierci – oraz zmarli Rodzice

8:30

+ Maria, Bronisław i Jan Wojdyła

10:00

+ Józef Rubiś

11:30

za Parafian

18:00

+ Janina, Jan Koszarek

________________________________________________________

31 lipca – Poniedziałek:

7:00

+ Tadeusz Wierzba – od córki Małgorzaty

18:00

+ Stefan Słodyczka – rocznica śmierci

________________________________________________________ 

1 sierpnia – Wtorek:

7:00

+ Józef i Ludwina Słodyczka

18:00

+ Józef Czyszczoń – 8 rocznica śmierci – oraz zmarli Rodzice i Teściowie

________________________________________________________

2 sierpnia – Środa:

7:00

+ Magdalena i Józef Jareccy

18:00

+ Władysław Papierz – 26 rocznica śmierci

________________________________________________________

3 sierpnia – I Czwartek:

7:00

o błogosławieństwo Boże dla Mieszkańców Wójcikówki

18:00

+ Jan, Genowefa Śmich

________________________________________________________

4 sierpnia – I Piątek:

7:00

+ Antoni, Antonina Sikora; + Maria, Stanisław Czyszczoń

18:00

dziękczynno-błagalna w intencji Wojciecha i Moniki – 10 rocznica ślubu – oraz w intencji ich dzieci Anity i Jakuba

________________________________________________________

5 sierpnia – I Sobota:

7:00

dziękczynno-błagalna w intencji Kazimierza i Haliny – rocznica ślubu – oraz w intencji Dzieci i Wnuków

18:00

w intencji próśb składanych za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

________________________________________________________

6 sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła:

7:00

+ Ludwik i Michalina Turczy oraz zmarli Rodzice

8:30

+ Janina Bogdał – 3 rocznica śmierci

10:00

+ Bronisław Pęksa

11:30

za Parafian

18:00

+ Helena i Franciszek Łukaszka

________________________________________________________

7 sierpnia – Poniedziałek:

7:00

+ Alicja Budna – od syna Piotra z Rodziną

18:00

dziękczynno-błagalna w intencji Olgi i Jerzego – 35 rocznica ślubu – oraz w intencji ich Rodziny

________________________________________________________ 

8 sierpnia – Wtorek:

7:00

dziękczynno-błagalna w intencji Edyty i Krzysztofa Czyszczoń – 9 rocznica ślubu – raz w intencji ich Rodziny

18:00

+ Adam Haras – 6 rocznica śmierci

________________________________________________________

9 sierpnia – Środa:

7:00

o błogosławieństwo Boże dla Mieszkańców Kordyłówki

18:00

+ Stefan, Wojciech, Stanisław Zięba

________________________________________________________

10 sierpnia – Czwartek:

7:00

+ Tadeusz Wierzba – od córki Anny

18:00

+ Alicja Budna – od syna Adama z Dziećmi

________________________________________________________

11 sierpnia – Piątek:

7:00

+ Tadeusz i Sylwester Ziemba

18:00

+ Grażyna, Bogusław Arendarczyk

________________________________________________________

12 sierpnia – Sobota:

7:00

+ Stanisław Macioł

18:00

dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Marcina – 10 rocznica ślubu – oraz w intencji ich Rodziny

________________________________________________________

13 sierpnia – XIX Niedziela Zwykła:

7:00

dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Jacka i Dzieci

8:30

+ Maria, Eugeniusz Januszek

10:00

+ Stanisław Szklarz i jego Rodzice

11:30

za Parafian

18:00

dziękczynno-błagalna w intencji Haliny i Tadeusza – 40 rocznica  ślubu – oraz w intencji ich Rodziny

________________________________________________________