Diecezjalny zjazd Akcji Katolickiej (galeria zdjęć)

20 września w naszej Parafii zawitali członkowie, sympatycy oraz księża asystenci Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej na corocznym zjeździe. Zjazd rozpoczął się od powitania uczestników oraz Mszy Świętej celebrowanej przez JE ks. kard. Stanisława Dziwisza. W trakcie liturgii poświęcony został sztandar koła Akcji Katolickiej z naszej Parafii (które obchodziło 15-lecie swojego istnienia). Po Eucharystii naukę poprowadził ks. prof. Jan Machniak, a następnie po odmówieniu Anioła Pańskiego uczestnicy udali się pod pomnik Jana Pawła II oraz do Gimnazjum im. Ojca Świętego Jana Pawła II, gdzie skorzystali z okazji do zwiedzenia szkoły. Następnie po posiłku oraz po przemowach w Domu Strażaka uczestnicy skierowali się pod dom parafialny, gdzie mieli wyruszyć na drogę krzyżową, jednakże ze względu na pogodę zamiast tego odmówili koronkę w kościele parafialnym.

Kliknij na miniaturkę zdjęcia, aby je wyświetlić. Aby przesuwać fotografie możesz posługiwać się strzałkami na klawiaturze (prawo, lewo) lub klikając na prawą lub lewą stronę zdjęcia.

Fotografie: Kamil Faber