Ogłoszenia duszpasterskie 21 czerwca 2020 r.

XII niedziela zwykła

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych. W tym tygodniu codziennie o 17.30 modlić się będziemy szczególnie za naszą Ojczyznę.
  2. W środę w liturgii przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. Zbliża się koniec roku katechetycznego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas
    z Bogiem. Prosimy, aby dziękczynienie serca uczniowie wraz ze swoimi rodzinami złożyli poprzez udział w niedzielnej Eucharystii.
  4. Bóg zapałać mieszkańcom roli Rynek za ofiarę na potrzeby kościoła. W środę o 18.00 będzie odprawiona msza św. za zmarłych z Kapołkówki.
  5. W zakrystii po mszach św. oraz w kancelarii w godzinach urzędowania można zamówić intencje mszalne na rok 2021.