Ogłoszenia parafialne 23 lutego 2020 r.

  1. Wielki Post jest to czas pokuty, w którym katolicy powstrzymują się od udziału w zabawach.
  • W tym tygodniu będą odprawione msze św.:
  • za zmarłych z Sagułówki – w poniedziałek o 7.00 i za zmarłych z Jardusiówki – we wtorek o 7.00;
  • błog. Boże dla mieszkańców Sagułówki – w czwartek o 7.00;
  • w intencji ofiarodawców z kaplicy III upadku Pana Jezusa – w środę o 11.30
  • i w intencji Panu Bogu wiadomej z kaplicy III upadku Pana Jezusa – w sobotę o 7.00.
  • KSM organizuje Zimową Spartakiadę na Śnieżnicy. Do udziału w niej zaprasza wszystkich chętnych. Zapisy i informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej archidiecezji.
  • W związku ze zbliżającą się setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II rada parafialna przygotowuje wystawę i prezentację upamiętniającą nasze spotkania z papieżem Polakiem. Wszystkich posiadających pamiątkowe fotografie ze spotkań z Janem Pawłem II lub z wypraw do niego prosimy o ich udostępnienie. Będą one zeskanowane, a oryginały zwrócone. Fotografie podpisane na odwrocie (imię i nazwisko, adres, telefon) można przekazywać do szkoły podstawowej na ręce pani dyrektor Stanisławy Smółki lub pani katechetki Aleksandry Tokarczyk bądź też w sklepie motoryzacyjnym za pocztą, skąd trafią w ręce pana sołtysa Przemysława Sęka. Zdjęcia przyjmujemy od poniedziałku do piątku przez najbliższe dwa tygodnie (tj. do 6 marca br.).
  • W ubiegłym tygodniu wokół plebanii zostały wykonane prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznej dla budynku plebanii i dla kościoła. W najbliższych dniach zostanie ona uruchomiona.

VII niedziela zwykła                               23 lutego 2020 r.