Ogłoszenia duszpasterskie III niedziela adwentu

III niedziela adwentu 15 grudnia 2019 r.

1. Liturgia bieżącego tygodnia rozpoczyna się niedzielą radości (łac. Gaudete), a od wtorku zmienia charakter adwentu na bezpośrednie przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus.

2. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 8.30 zaczniemy od roli Majątek i Role w Kierunku Kordyłówki i Arendarczykówki włącznie, a pozostałe role od Jaskówki i Ziębówki aż do Bielanki od godz. 14.00. Chorych prosimy zapisywać w zakrystii do czwartku.

3. W sobotę 21 grudnia w naszej parafii będzie okazja do spowiedzi w godzinach od 8.00 do 12.00 i od 14.00 do 17.15 (przerwy półgodzinne od 10.00 i od 16.00). Spowiedź w Bielance od 11.00 do 11.30 i od 15.00 do 15.45.

4. Członkom rady duszpasterskiej serdecznie dziękujemy za trud i poświęcenie związane z troską o naszą parafię, zwłaszcza okazaną w ostatnich dniach przy roznoszeniu opłatków. Wszystkim parafianom, którzy ich przyjęli, Bóg zapłać za życzliwość i za złożone przy tej okazji ofiary na comiesięczne pensje dla służby kościelnej. Mieszkańcom Domałówki dziękujemy za ofiarę na potrzeby naszego kościoła. Msza św. za zmarłych z Olesiakówki będzie odprawiona w środę o 18.00.

5. Mieszkańców Ziębówki jak co roku prosimy o przystrojenie kościoła na nadchodzące święta. Młodzież z KSMu i spośród lektorów zachęcamy do pomocy.

6. Przed kościołem można nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez uczestników warsztatów zajęciowych z Odrowąża, a na sumie modlić się będziemy za małżonków przeżywających złote gody.

7. W zakrystii przyjmujemy zapisy osób chcących przyjąć w styczniu relikwie św. Jana Pawła II.