Liczenie wiernych 2019

W niedzielę, 20 października 2019 r., w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych praktykujących. W naszej parafii:

7.00 ministranci o godz. 6.40 wychodzą z zakrystii i liczą wiernych obecnych w kościele, po czym stają w bramach ogrodzenia i liczą osobno kobiety, osobno mężczyzn. Po Chwała na wysokości Bogu… udają się do zakrystii w celu odnotowania wyniku. Podczas Komunii Św. stają po dwóch przy każdym księdzu rozdającym Eucharystię i liczą osobno kobiety, osobno mężczyzn. Po zakończeniu w zakrystii zapisują wynik.

8.30, 10.00, 11.30 ministranci pół godziny przed rozpoczęciem mszy św. wychodzą z zakrystii i liczą wiernych obecnych w kościele, po czym stają w bramach ogrodzenia i liczą osobno kobiety, osobno mężczyzn. Po Chwała na wysokości Bogu… udają się do zakrystii w celu odnotowania wyniku. Podczas Komunii Św. stają po dwóch przy każdym księdzu rozdającym Eucharystię i liczą osobno kobiety, osobno mężczyzn. Po zakończeniu w zakrystii zapisują wynik.

18.00 ministranci podczas Komunii Św. stają po dwóch przy każdym księdzu rozdającym Eucharystię i liczą osobno kobiety, osobno mężczyzn. Po zakończeniu w zakrystii zapisują wynik. Następnie udają się do bram w ogrodzeniu kościoła i liczą osobno kobiety, osobno mężczyzn. Zanim kościelny zamknie kościół udają się do zakrystii w celu odnotowania wyniku.