Ogłoszenia duszpasterskie – 21 VII 2019 r.

1. W liturgii najbliższego tygodnia obchodzić będziemy:
• w poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny;
• we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
• w środę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;
• w czwartek – święto św. Jakuba, apostoła;
• w piątek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

2. Bóg zapłać wiernym z Pudłówki za ofiarę złożoną na potrzeby naszego kościoła.

3. We wtorek wieczorem do naszej parafii przybędzie piesza pielgrzymka góralska. Gorąco prosimy o przyjęcie na nocleg pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. Zgłoszenia osób gotowych ugościć pielgrzymów przyjmuje pani Barbara Pawlikowska-Talaga. Zachęcamy równocześnie do wyruszenia z nimi do Częstochowy, a jeśli to nie jest możliwe to do powierzania ugoszczonym pielgrzymom własnych intencji.

4. W środę po wieczornej mszy świętej zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym opiekunów roli, panów zbierających składkę i koło gospodyń wiejskich.

5. W czwartek kierowcy i podróżujący czcić będą swego patrona, św. Krzysztofa. W tym dniu zgodnie ze zwyczajem po obu mszach świętych przed kościołem odbędzie się poświęcenie pojazdów. Przy okazji zbierane będą ofiary na środki transportu dla misjonarzy.

6. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów dotyczących intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.