Energytyczne zakończenie roku formacyjnego

Skończył się rok szkolny, a co za tym idzie także rok formacyjny w naszej parafii. Młodzież należąca do różnych grup parafialnych wybrała się ze swoimi duszpasterzami z tej okazji do Energylandii. KSM-owicze, Lektorzy, ministranci i grupa panamaraba postanowili wspólnie pobawić się na zakończenie roku. Gdzie można by najlepiej się bawić jak nie w największym parku rozrywki w Polsce. Z samego rana z modlitwą na ustach wyruszyli do Zatora, gdzie czekało na nich 9 godzin wspaniałej zabawy w tropikalnym parku wodnym, na karuzelach, pontonach i rollercoasterach. Dziękując Bogu za wspaniały dzień i cały rok formacji wszyscy powrócili szczęśliwie do domu.  Zapraszamy dzieci i młodzież do włączania się w działalność grupa parafialnych.Od września startujemy od nowa.