Spotkania i egzaminy dla kandydatów do bierzmowania w kwietniu

Możliwość zdawania pytań od 151-190 dla młodzieży z Raby Wyżnej z klas VIII SP i III Gim w piątek (5 IV) po drodze krzyżowej na plebanii. Dla Bielanki (pytania 131 – 190) w środę 3 IV od 14.30 w Kościółku w Bielance

Najbliższe spotkania do bierzmowania (Raba Wyżna):
dla klas VII w poniedziałek 1 IV o 16.30 w Domu Parafialnym
dla klas III we wtorek 2 IV o 16.30 w Domu Parafialnym
dla klas VIII (zmiana terminu) we wtorek 9 IV o 16.30 w Domu Parafialnym

Pytania do bierzmowania można znaleźć TUTAJ.

Kandydaci z klas VIII i GIII po świętach będą mieli spotkania modlitewne i możliwość spowiedzi, o czym poinformujemy w kolejnym komunikacie. Proszę na najbliższe spotkanie przynieść brakujące metryki chrztów, deklaracje wyboru patrona bierzmowania oraz świadka. Przypominamy, że świadkiem bierzmowania może być tylko osoba, która sama już ten sakrament przyjęła i prowadzi życie zgodne z nauką Kościoła (może przystąpić do sakramentu Eucharystii, nie żyje w związku cywilnym lub nieformalnym).

foto: Studio 4U