Panama w Krakowie

Wiele osób, ze względu na duże koszty wyjazdu do Panamy, nie będzie mogło pojechać na kolejne Światowe Dni Młodzieży. A gdyby tak, pozostając w klimacie wspólnego spotkania podczas ŚDM w Krakowie, wciąż – RAZEM – przeżyć niezwykłe doświadczenie wiary i wspólnoty? Zapraszamy na 24-godzinną podróż do Panamy!

“Panama w Krakowie” to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem “24h z Panamą” i rozpocznie w sobotę 26 stycznia o godz. 20.00. W ten dzień planowane są konferencje, animacje, spotkanie z zaproszonym gościem oraz Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez Zespół Uwielbienia. Te wydarzenia poprowadzą nas do wspólnego przeżycia czuwania z Papieżem Franciszkiem, które przeżyjemy dzięki transmisji telewizyjnej prosto znad upalnej Zatoki Panamskiej.

Niedziela rozpocznie się nietypową pobudką – energetyzującą zumbą, po której odbędzie się wspólny posiłek oraz spotkania warsztatowe w grupach. Po południu odbędzie się wspólna Eucharystia – centralny punkt spotkania. Następnie, poprzez transmisję ponownie połączymy się z młodymi całego świata skupionymi na modlitwie w czasie Mszy Posłania. Nasze wspólne 24 godziny czuwania i uwielbienia zakończy wieczór z Wodzirejami z Krakowa.

Osoby chcące uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy na spotkanie z ks. Leszkiem we wtorek 27 listopada po Mszy św. wieczornej do Domu Parafialnego.

Więcej informacji i możliwość indywidualnych zapisów także na stronie: https://mlodzi.diecezja.pl/panama-w-krakowie/