Młodzieżowa akcja Znicz

Młodzież z naszej parafii będzie prowadziła w tym roku na cmentarzu sprzedaż zniczy. Zaangażowani będą młodzi z KSM-u, Oazy i grupy Panamaraba. Zebrane fundusze pozwolą im realizować wyjazdy rekolekcyjne w czasie ferii zimowych i wakacji oraz wycieczki formacyjne. Pamiętajmy, że przez cały rok młodzi troszczą się o naszą wspólnotę: prowadzą m.in. adoracje Najświętszego Sakramentu w Rabie Wyżnej i w Bielance, a także dbają o porządek w Domu Parafialnym. Kupując u nich znicze uczestniczymy w akcji charytatywnej wspomagającej rozwój młodzieży z naszej parafii.

Początek akcji już w najbliższą niedzielę – 28 października. Stoisko ze zniczami będzie zlokalizowane w okolicach nowej kaplicy w biało-niebieskim namiocie z napisem Znicze-KSM. Również 1 i 2 listopada młodzi będą czekać na wszystkich ludzi dobrego serca, którzy zechcą wesprzeć ich dobre cele. Oprócz namiotu na nowej części cmentarza, w tych dniach znicze można będzie nabyć także przy starej kaplicy. Stoisko będzie czynne od 8.00 do zmierzchu. Dostępne będzie wiele rodzajów zniczy i wkładów.