Rozpoczęcie roku formacyjnego – przygotowanie do bierzmowania

We wtorek 18 września przypada święto patrona Polskiej Młodzieży – św. Stanisława Kostki. W tym dniu zapraszamy wszystkie grupy parafialne na Eucharystię i zawierzenie naszemu patronowi tegorocznej formacji ducha.

W związku z reformą systemu szkolnictwa, zgodnie z decyzją Episkopatu, udzielanie sakramentu bierzmowania zostaje przeniesione do klasy ósmej, więc trzyletnia formacja będzie zaczynać się w klasie szóstej. Jak będzie to wyglądało na naszej parafii w bieżącym roku szkolnym i katechetycznym opowiemy na spotkaniu po nabożeństwie.

Zapraszamy młodzież z Bielanki z klas 6, 7, 8, G3 na nabożeństwo we wtorek (18 IX) o 16.30 w kościółku w Bielance.

Zapraszamy młodzież z Raby Wyżnej z klas 6, 7, 8, G3 na Eucharystię i nabożeństwo we wtorek (18 IX) o 18.00 w kościele w Rabie Wyżnej.