Adoracja z Piotrem 1 z serii #idźcieigłoście

Już 16 WRZEŚNIA w Kościółku w Bielance o godzinie 19:00 odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu – w nowej odsłonie, z nowym spojrzeniem!

Apostołowie mają nam pomóc w podjęciu decyzji o zmianie. Podają rękę, opowiadają o tym co czeka nas i co może nas spotkać jeśli zmienimy kierunek, oswajają nas ze strachem przed zmianą, co w konsekwencji pozwala nam go pokonać.
Każdy z Apostołów był inny i z każdym z nich Jezus miał indywidualną relację. Tak samo Jezus zaprasza mnie i Ciebie do indywidualnej, pełnej Miłości relacji z Nim. Jezus zna nas i na każdego z nas patrzy wzrokiem przepełnionym Miłością i zrozumieniem .
Piotr został uzdrowiony przez pełne miłosierdzia spojrzenie Jezusa.To spojrzenie, które oczyszcza, przywraca nadzieję, odbudowuje utracone kiedyś zaufanie. W ten sposób Pan Jezus uczy nas postawy pokornej. Nieustannie i nam przypomina: Poznaj lepiej siebie… Nie bój się nazwać swoich słabości i grzechów. Ja dam ci siłę.

Na Adoracji będzie możliwość spowiedzi.

Zdjęcie użytkownika KSM Raba Wyżna.