Pielgrzymka do Częstochowy

Serdecznie zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 22-23 września 2018 r.
Pielgrzymka od lat gromadzi pod wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej małżeństwa, rodziny, a także osoby zaangażowane w duszpasterstwo rodzin. Tegoroczna pielgrzymka odbędzie się pod hasłem „Rodzina Bogiem silna mocą swojego narodu” (kard. S. Wyszyński).
Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Mszę św. na Wałach Jasnogórskich w niedzielę 23 września. Wyruszamy z parkingu przy kościele o godz. 5.00. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii, koszt wyjazdu 40,- zł.
Prosimy nie zwlekać z decyzją do ostatniej chwili, gdyż pielgrzymka może być odwołana z braku odpowiedniej ilości osób.