Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami oraz dyrekcje, nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli z naszej parafii na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

3 września nim zadzwoni pierwszy dzwonek w kościele w Rabie Wyżnej i w Bielance odprawione zostaną Msze św. w intencji uczniów i nauczycieli.

  • W Bielance dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 8.00 Msza święta, a później przejście do budynku Szkoły w Bielance.
  • W Rabie Wyżnej dla uczniów trzeciej klasy gimnazjalnej Msza święta o godz. 8:00, a następnie przejście do sali gimnastycznej budynku Gimnazjum (65). Po wspólnym spotkaniu uczniowie z wychowawcami udają się do swoich sal. Odjazd autobusu z Bielanki o 7.15.
  • W Rabie Wyżnej dla Szkoły Podstawowej o godz. 9.00 Msza święta. Po zakończeniu Eucharystii dzieci z klas 0-3 udają się do budynku Szkoły Podstawowej (120), gdzie w swoich salach mają spotkanie z wychowawcami. Natomiast uczniowie klas 4-8 udają się na salę gimnastyczną w budynku Gimnazjum (65), gdzie będzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19. Po zakończonym apelu uczniowie klas czwartych przechodzą do budynku Szkoły Podstawowej (120) i w swoich salach mają spotkanie z wychowawcami. Pozostali uczniowie (klasy 5-8) pozostają w budynku Gimnazjum (65) i z wychowawcami udają się na spotkanie do swoich sal.