Msza św. u Huberta na początek wakacji

Z racji, że 23 czerwca zarówno przed Mszą św., jak i później wieczorem lało – część zdjęć zamokła 😄😜 Uratowaliśmy co cię dało, więc pokazujemy publicznie.
Jak co roku Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej parafii zorganizowało Mszę Świętą przy kapliczce św. Huberta na Polanie Jana Pawła II. Zgromadziło się około 100 osób. Msza św. była sprawowana jako błagalna o błogosławieństwo Boże na czas wakacji, urlopów i początku sezonu turystycznego, dla pracujących w lasach, oraz w intencji zmarłej p. Beaty Kacwin. Pogoda zaskoczyła nas wszystkich, mianowicie podczas Mszy nie spadła ani kropelka deszczu. Na koniec wszyscy przyłączyli się do wspólnego biesiadowania przy ciepłej herbatce, bigosiku i kiełbasce.
Miejmy nadzieje , że za rok będzie nas coraz więcej 🙂
 
Tekst i foto: Paulina Arendarczyk