XXXVII Pielgrzymka Góralska – ZAPRASZAMY!

Nie masz planów na wakacje, chcesz poznać życie z innej strony?  – Chcemy zaproponować Ci spędzenie dziewięciu dni na modlitwie, zabawie i w towarzystwie wspaniałych ludzi. Poznaj bliskość Boga i człowieka i dołącz do nas, przeżyj niezapomniane rekolekcje w drodze. 
Zapraszamy do udziału w XXXVII Pieszej Pielgrzymce Góralskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 23-31 lipca pod hasłem „STRUMIENIU ODSŁOŃ MI TAJEMNICĘ SWEGO POCZĄTKU”

Pielgrzymi góralskiej pielgrzymki pielgrzymują w czterech grupach: Bachledówka, Nowy Targ, Rabka i Orawa.
Grupa z Bachledówki rozpoczyna pielgrzymkę  w poniedziałek 23 lipca Mszą Św. o godz. 8:00. Naszych parafian zachęcamy do zapisów do grupy wychodzącej z Rabki dzień później. W tym roku pielgrzymom będzie też towarzyszył ks. Marcin.
 
Grupa IV RABKA wyruszy spod kościoła św. Marii Magdaleny w Rabce Zdroju 24 lipca po Mszy św. o godz o 8.00. Zapisy będą w niedzielę 15 i 22 lipca, po Mszach św. o godz. 8, 9.30 i 11 oraz w tygodniu 19 i 20 lipca po Mszy św. o godz. 18.30 przed kościołem. Do zapisu potrzebny jest numer ewidencyjny Pesel. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić dane opiekuna, który idzie na pielgrzymkę. W dniu wyjścia nie będzie możliwości zapisów, ponieważ utrudnia to sprawy organizacyjne związane z zakończeniem przygotowań, m. in. z ubezpieczeniem grupy.
Wejście Góralskiej Pielgrzymki na Jasną Górę – 31 lipca około g. 14.30. Koszt pielgrzymki: 80 zł osoby dorosłe, 70,- zł osoby przed ukończeniem 16 roku życia.
 

One thought on “XXXVII Pielgrzymka Góralska – ZAPRASZAMY!

Comments are closed.