Zakończenie roku formacyjnego Domowego Kościoła

W trzecią niedzielę czerwca na spotkanie kończące kolejny rok formacji przyjechali przedstawiciele 15 rejonów z całej Archidiecezji Krakowskiej. Nie zabrakło także przedstawicieli Domowego Kościoła z naszej parafii z ks. Leszkiem. Przed Msza Świętą na kilka minut przyjechał ks.bp. Jan Szkodoń.

Głównym celebransem i kaznodzieją był moderator diecezjalny Domowego Kościoła ks. Bogdan Sarniak ze Skawiny. Podczas Mszy zostały przyjęte nowe kręgi RDK. Para Diecezjalna – Urszula i Andrzej Rychliccy – podziękowała Parom Rejonowym które kończyły posługę. Nastąpiło też rozesłanie par odpowiedzialnych, które prowadzą letnie rekolekcje.

Po Mszy św. była agapa – z  bigosem, chlebem i niezliczoną ilością ciast. Teraz jeszcze ostatnie czerwcowe spotkanie kręgu parafialnego i czas na wakacyjne rekolekcje, a później kolejny rok pracy formacyjnej.