Czerwcowe Adoracje Najświętszego Sakramentu

Powoli dobiega końca rok szkolny, a co za tym idzie także rok formacyjny naszej młodzieży. Warto podziękować Panu za miniony czas i prosić o potrzebne łaski na wakacyjny wypoczynek. W najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia w tym roku Adoracja w Bielance, natomiast w piątek zapraszamy na uwielbienie Pana Jezusa do Raby Wyżnej.

BIELANKA – NIEDZIELA 10.06.2018 19.00

W tym roku szukamy Boga z pomocą postaci biblijnych. Mimo tego, że to postacie żyjące tysiące lat temu, to jednak pokazujące, że w każdym położeniu można spotkać Boga, jeśli się tylko tego pragnie z całego serca. Najnowsza Adoracja będzie poświęcona Tamar. Jest kobietą cierpiącą. W świecie zdominowanym przez mężczyzn jest bezsilna. Nie ma prawa głosu i jest odsunięta na bok. Cierpi z powodu wdowieństwa. Pierwszy mąż zmarł przedwcześnie, podobnie drugi, unikając możliwości wzbudzenia potomstwa.

RABA WYŻNA – PIĄTEK 15.06.2018 18.30

Młodzież z Raby przez cały rok podejmowała temat Ośmiu Błogosławieństw. W poszczególnych miesiącach rozpatrywano kolejne drogowskazy, jakie zostawił nam Jezus w pierwszej części Kazania na Górze. Adoracja tradycyjnie zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

NA ADORACJACH BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI