Nowi Ministranci

Tradycyjnie w Wielki Czwartek na Mszy św. Wieczerzy Pańskiej do grona ministrantów dołączyli kolejni chłopcy. Ignacy Panz, Jakub Antolak, Kacper Arendarczyk, Maksymilian Bochnak, Paweł Bogdał, Paweł Surowiak, Stanisław Maśnica, Tomasz Koszarek tuż po uroczystym przyjęciu do LSO i błogosławieństwie ks. Proboszcza Antoniego Zuziaka włączyli się do służby podając ampułki i sygnalizując postawy liturgiczne kołatkami.

Przygotowanie nowych ministrantów trwało od września, prowadzili je starsi, doświadczeni lektorzy Marek Kurańda i Sebastian Miśkowiec, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Życząc ministrantom radości z służby Panu, pamiętajmy o modlitwie za nich, a także o nowych kandydatów, którzy kiedyś dołączą do ich grona.

Foto: Tomasz Panz