Mistrzostwa Polski w piłce nożnej halowej LSO – etap rejonowy (podhalański)

Etap rejonowy Mistrzostw Polski w piłkę nożną halową LSO odbył się 27 I 2018 r. w Białym Dunajcu. Uczestniczyły w nim 22 drużyny z 8 podhalańskich dekanatów. Nasz dekanat w kategorii ministrantów reprezentowała parafia św. Tereski z Rabki Zdroju. W pozostałych dwóch kategoriach byli to lektorzy z Raby Wyżnej.

Ministranci z Rabki niestety odpadli w półfinałach. Nasi starsi lektorzy po bardzo wyrównanym meczu zostali w finale pokonani przez drużynę z Dębna. Natomiast młodsi lektorzy pokonali wszystkie drużyny w swojej kategorii wiekowej. Zdobywając pierwsze miejsce w turnieju wywalczyli jednocześnie awans do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 3 kwietnia w Wieliczce.

więcej zdjęć na stronie parafii w Poroninie.